Start - Lijst met Bevrachters

Databank Belgische Binnenvaart Schepen

versie 1.0j - © v.z.w. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

logo Belgische Binnenvaart Schepen - v.z.w. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

Deze website is momenteel niet compatibel met smartphone of tablet.


Beroepen gerelateerd aan de binnenvaart - Verzekeringsmaatschappijen - Wet op de Scheepshypotheek - Bevrachtingskantoren - laad- en losinstallaties - Overheidsinstanties voor de binnenvaart - Keurings- en expertisebureau's - Belgische schippersinternaten - Belgische bedrijven voor de binnenvaart - Commissie voor het verlenen van Rijnschipperspatenten - Belgische kantoren van de sleepvaartgroepering - Beurtkantoren van de Dienst voor Regeling der Binnenvaart - Lijst met aalmoezeniers van de binnenvaart
Scheepsdocumenten -


Overzicht alle bevrachters - Overzicht Belgische bevrachters - Overzicht Nederlandse bevrachters


Lijst met Bevrachters

Een bevrachter is de schakel tussen de lading en het schip. Hij zorgt ervoor dat de lading op juiste plaats komt en onderhandelt hiervoor met de schipper of rederij.

Momenteel zijn volgende 341 bevrachters gekend:


BureauLocatieLandOpgericht inGestopt inStatus
A. Brijder HarlingenNederland
A. Dekker RotterdamNederland
A. Helmholt GroningenNederland
A. Joosten AmsterdamNederland
A. Maas & C° AntwerpenBelgië
A. Suhr MaastrichtNederland
A. van Dijk DelfzijlNederland
A. Van Gils LanakenNederland
A.A. van Biesen RotterdamNederland
A.G. Renique Sas van GentNederland
A.M. de Lange DordrechtNederland
A.M. Lucasen AmsterdamNederland
A.R. Koekoek RotterdamNederland
A.v. Bussel MaasbrachtNederland
Agence Fluvial Beaurain AntwerpenBelgië
Agence Maritime Minne GentBelgië
Albrechts L. Mechelen aan MaasBelgië
Alpina AntwerpenBelgië
Ansiau J. La LouvièreBelgië
Antverpia AntwerpenBelgië
Atramef AntwerpenBelgië
Aug. De Meijer Zonen's Scheepvaart, Expeditie & Agentuur Maatschappij N.V. -onbekend-België
Auximport AntwerpenBelgië
Auximport CharleroiBelgië
Auximport S.A. La LouvièreBelgië
Auximport S.A. LuikBelgië
Auxiport S.A. BrusselBelgië
B. Benenga RotterdamNederland
B. Schramm RotterdamNederland
B.J.A.M. Lucassen AmsterdamNederland
B.v. Bussel MaasbrachtNederland
Beaduin AntwerpenBelgië
Beriere R. LommelBelgië
Biot J. CharleroiBelgië
Boey J. & Zonen AntwerpenBelgië
Bogaert - Ducarroz & C° BergeBelgië
C. De Landgraaf BadhoevedorpNederland
C. Koekkoek HilversumNederland
C. Veldhuisen RotterdamNederland
C. Verdoorn PapendrechtNederland
C.F.N.E. - Antwerpen AntwerpenBelgië
C.F.N.E. - Gent GentBelgië
C.J. Benenga RotterdamNederland
C.L. Kolmer HarlingenNederland
C.P.J. Damme TerneuzenNederland
C.S De Jonge RotterdamNederland
C.S. Martens RotterdamNederland
Centrafex AntwerpenBelgië
Chr. Hovestadt RotterdamNederland
Cleerbout F. Sint Jans MolenbeekBelgië
Clovin E. AntwerpenBelgië
Cobbaut CharleroiBelgië
Cofma N.V. AntwerpenBelgië
Cogeaf AntwerpenBelgië
Colard P. GanshorenBelgië
Comanex GentBelgië
Comarit N.V. GentBelgië
Commun de Navigation Français Rhénane AntwerpenBelgië
Comp. Fluv. & Mar. Transp. LuikBelgië
Comptoir Général D'Affrètement S.A. - Filiale de Charleroi CharleroiBelgië
Cools A. LessinesBelgië
Cordy GentBelgië
Cordy R. GentBelgië
D. de Jong TerneuzenNederland
David Verheyen MolBelgië
De Badts A. AntwerpenBelgië
De Bruyn H. BoomBelgië
De Dobbelaere K. GentBelgië
De Grave G. AntwerpenBelgië
De Meersman AntwerpenBelgië
De Meulenaere A. MoerbekeBelgië
De Meuter AntwerpenBelgië
De Meuter E. LuikBelgië
De Mey F. AntwerpenBelgië
De Muyser P. GentBelgië
De Paepe AntwerpenBelgië
De Thaey Ferd. GentBelgië
de Vos J. AntwerpenBelgië
De Wandel GentBelgië
De Winter F. BerchemBelgië
Debeve M. CharleroiBelgië
Delavallee G. CharleroiBelgië
Deroubaix - Vincke Me AntoingBelgië
Doyen P. AntwerpenBelgië
Dumont R. LuikBelgië
Duwel G. GentBelgië
E. Van den Poel AntwerpenBelgië
E.A. Bentum Jr. WinschotenNederland
E.L. Tuinstra MaastrichtNederland
Etablissements Davenne - Affrètements Transports par Eau ParijsFrankrijk
Etn. W. Van de Walle GentBelgië
Ets. Polet & C° succ. A. Stock & M. Thiran NamenBelgië
Everbecq L. ThuinBelgië
F. Limonard AmsterdamNederland
F. van Steenbeek AmsterdamNederland
F.H.M. Meyer TerneuzenNederland
Ferka P.V.B.A. AntwerpenBelgië
Frappart L. NimyBelgië
G. Maasen MeerssenNederland
G. Wagenborg DelfzijlNederland
G.A Provoost DordrechtNederland
G.A.H. De Hair LanakenNederland
G.C. Kneppers AmsterdamNederland
G.J.W. Peyl TerneuzenNederland
Gilliard J. LuikBelgië
Gorissen M. LuikBelgië
Guillitte M. NamenBelgië
Guillitte P.J. NamenBelgië
H. Drewes Holtum-BornNederland
H. Hamelers MaastrichtNederland
H. Heinsius RotterdamNederland
H. Hovestadt RotterdamNederland
H. Maas BornNederland
H. Sandifort OuddorpNederland
H. Smits LeeuwardenNederland
H. stoffers AmsterdamNederland
H. Suhr MaastrichtNederland
H. Tromp RotterdamNederland
H. van Broekhuyze RotterdamNederland
H. van Broekhuyze Jzn. RotterdamNederland
H. Vogel GroningenNederland
H. Zwaak RotterdamNederland
H. Zwaak Jr. RotterdamNederland
H.A. Hamelers MaastrichtNederland
H.A. van Kessel MaastrichtNederland
H.A.A. Reymers RotterdamNederland
H.A.M. A. De Meyer TerneuzenNederland
H.C. Würsten RotterdamNederland
H.D.C. Schot RotterdamNederland
H.G.J.M. Drabbe RotterdamNederland
H.I. Klaaysen BreskensNederland
H.J. van Santen RotterdamNederland
H.K.A. Klasen Oude PekelaNederland
H.L. Hamelers MaastrichtNederland
H.L. Oosterhuis Boven AmsterdamNederland
H.M. Kwint GroningenNederland
H.P. van Reedt Dortland GoudaNederland
H.R. Troost LeidenNederland
H.S. Oswald HarlingenNederland
Herbosch GentBelgië
Hofenboom C. AntwerpenBelgië
Huyghebaert Charles GentBelgië
J. Beeksma LeeuwardenNederland
J. Bentum Sr. WinschotenNederland
J. Fekkes HarlingenNederland
J. Ferweda RotterdamNederland
J. Forter VlaardingenNederland
J. J.v.d. Berg GroningenNederland
J. Kruize GroningenNederland
J. Mulder DelfzijlNederland
J. Patje OnderendamNederland
J. Smits WemeldingeNederland
J. Tuinman HarlingenNederland
J. van de Hoek AmsterdamNederland
J. van de Zande AmsterdamNederland
J. Vermeulen MiddelburgNederland
J.D. Bakker TexelNederland
J.D. Bokslag Katwijk aan ZeeNederland
J.E. Meyer AmsterdamNederland
J.F.A. Jungbäcker IjmuidenNederland
J.G. Jansen RotterdamNederland
J.G. Van Hoften VenloNederland
J.H Brouwer Den HaagNederland
J.H. Peters GrevenbrichtNederland
J.H. Roose GoesNederland
J.H. Verburg RotterdamNederland
J.J. Buschgens MaastrichtNederland
J.K.H. Damen MaastrichtNederland
J.M. Hoenderop RotterdamNederland
J.M. Jegen DordrechtNederland
J.M. Jegen Jzn. RotterdamNederland
J.N. Daenen MaastrichtNederland
J.N.A. Daenen MaastrichtNederland
J.NL. Stutterheim GroningenNederland
J.P. van Maren MaasbrachtNederland
J.P.A. Nouwen RotterdamNederland
J.W. Thijssen RotterdamNederland
J.W. van Zanten RotterdamNederland
Jac. Jorens RotterdamNederland
Jamin C. BoomBelgië
Janssens C. AntwerpenBelgië
JM. Jegen Mzn. ZwijndrechtNederland
Joh Roos BadhoevedorpNederland
K. Meul RotterdamNederland
K. Slottje RotterdamNederland
Kesteleyn Ch. & Fils KortrijkBelgië
Kesteleyn G. (N.V. Kesteleyn) GentBelgië
Kooyman A. AntwerpenBelgië
L'Essor Naval S.A. AntwerpenBelgië
L. Borsje DordrechtNederland
L. Meyer AmsterdamNederland
L. Muller TerneuzenNederland
L. Smet & Fils BrusselBelgië
L. Suhr BornNederland
L. van Drooge HarlingenNederland
L. Vuursteen DelfzijlNederland
L.H. Meerman BornNederland
L.H.A. Vlieks MaastrichtNederland
L.J. Daenen MaastrichtNederland
Lalemant J. GentBelgië
Lamot C. MarcinelleBelgië
Landuyt AntwerpenBelgië
Laport G. AntwerpenBelgië
Le Lievre S.P.R.L. LuikBelgië
Le Rhin - Antwerpen AntwerpenBelgië
Le Rhin - Gent GentBelgië
Lecomte AntwerpenBelgië
Lemmens & Simons RijkevorselBelgië
Leon Smet et Fils S.A. BrusselBelgië
Leysen R. AntwerpenBelgië
Livien De Vos GentBelgië
Livien De Vos GentBelgië
Louis Kegels AntwerpenBelgië
M. Caspari MaastrichtNederland
M. Heinsius RotterdamNederland
M. Jansen MaasbrachtNederland
M. Vos RotterdamNederland
M.J. Jegen RotterdamNederland
Maas LuikBelgië
Magemon S.A. HerstalBelgië
Mallien J. & Fils CharleroiBelgië
Malou & Roulin CharleroiBelgië
Mampaey AntwerpenBelgië
Manuport A. AntwerpenBelgië
Manutra AntwerpenBelgië
Marchand H. LuikBelgië
Marnef A. BrusselBelgië
Melard E. EngisBelgië
Melard Lépo LuikBelgië
Michaux A. RouxBelgië
Minne G. & L. BruggeBelgië
Moulin M. AntwerpenBelgië
Mousset Ve CharleroiBelgië
Muys P. GentBelgië
N. Barends DelfzijlNederland
N. Kaan MiddenmeerNederland
N. Vermeulen RotterdamNederland
N.P.R.C. AntwerpenBelgië
N.V. Eugène Herbosch AntwerpenBelgië
Naeyaert L. DoornikBelgië
Nautilus AntwerpenBelgië
Navex AntwerpenBelgië
Navimeuse S.A. LuikBelgië
Neptune AntwerpenBelgië
Neska AntwerpenBelgië
Nieberding AntwerpenBelgië
Nort. Ship. Service S.A. AntwerpenBelgië
O.E. de Vries TerneuzenNederland
Ophoff L. MerksemBelgië
Oric S.C. LuikBelgië
P. van Wel RotterdamNederland
P.J.B. v. Avezaath MaasbrachtNederland
P.J.N. Stutterheim GroningenNederland
P.M. Tegelaar RotterdamNederland
P.MH. Krijn StevensweertNederland
P.V.B.A. Lalement GentBelgië
Philemotte AntwerpenBelgië
Pierard J. CharleroiBelgië
Possemiers AntwerpenBelgië
R. de Haan Halfweg Noord HollandNederland
R. Nap GroningenNederland
R.C. De Meyer Sas van GentNederland
R.T. Geerlofs Jr. RotterdamNederland
R.T. Geerlofs Sr. RotterdamNederland
Reyniers Gebroeders GentBelgië
Robyn AntwerpenBelgië
Rooman & V. Boven AntwerpenBelgië
Roos A. WasmesBelgië
S. Woldekker DelfzijlNederland
Safar MerksemBelgië
Saintrama AntwerpenBelgië
Saintrama - Transporta Affrètements - Bevrachtingen Kantoor Antwerpen AntwerpenBelgië
Saintrama - Transporta Affrètements - Bevrachtingen Kantoor Gent GentBelgië
Saintrama Armement Fluvial Affrètement - Agence Alost AalstBelgië
Salf AntwerpenBelgië
Sata S.A. AntwerpenBelgië
SATA Vrachtunie N.V. AntwerpenBelgië
Savelkoul J. LuikBelgië
Scheldeman M. GentBelgië
Sj. Schotanus HarlingenNederland
Société D'Affrètement et de Transport Routier et Fluvial Sanara N.V. AntwerpenBelgië
Société D'Opérations Maritimes & Fluviales AntwerpenBelgië
Somara AntwerpenBelgië
Somef S.A. AntwerpenBelgië
Somef S.A. LuikBelgië
Somers J. AntwerpenBelgië
Sotrafex AntwerpenBelgië
Stevens Jul. ZelzateBelgië
T. Kunst GroningenNederland
Th. F. v.d. Meulen RotterdamNederland
Th. H. Tromp RotterdamNederland
Th. Haentjes-Dekker RotterdamNederland
Th. Helmstrijd ZierikzeeNederland
Thiebaut L. DoornikBelgië
Thieffry & Fils Saint GhislainBelgië
Thys G. MerksemBelgië
Tj. Klasens DelfzijlNederland
Transma S.A. LuikBelgië
Transort S.A. AntwerpenBelgië
V. Huyghebaert N.V. GentBelgië
Van Acker AntwerpenBelgië
Van Brussel G. GentBelgië
Van Brussel O. Sint AmandsbergBelgië
Van de Velde Wwe Fr. TemseBelgië
Van de Walle W. GentBelgië
Van den Bosch GentBelgië
Van den Bussche SchotenBelgië
Van den Poel AntwerpenBelgië
Van der Dussen AntwerpenBelgië
Van der Kaa F. AntwerpenBelgië
Van Geenhoven BoomBelgië
Van Looy C.J. AntwerpenBelgië
Van Marcke H. AntwerpenBelgië
Van Ruyssevelt J.L. AntwerpenBelgië
Van Wageningen BrusselBelgië
Velghe P. & Kinderen GentBelgië
Verberght Fr. BerchemBelgië
Verex Sas van GentNederland
Verheyden D. MolBelgië
Verstraeten & Zoon AalstBelgië
Verstraeten H.L. BorgerhoutBelgië
Versyp Fl. GentBelgië
Vrijman J. LuikBelgië
W. Muilwijk GoudaNederland
W. Muller DordrechtNederland
W. Werner RotterdamNederland
W.F. Kampman AmstelveenNederland
W.G. Maas SteinNederland
W.H. Brouwer RotterdamNederland
W.J. Hoobroeckx DordrechtNederland
W.J. Hovestadt RotterdamNederland
W.J. Sigmond RotterdamNederland
W.J. Vermeulen RotterdamNederland
W.L. Disma SantpoortNederland
W.N. van Twist DordrechtNederland
Wautier R. AndenneBelgië
Westropa AntwerpenBelgië
Wildschut AntwerpenBelgië
Willems Ch. WilrijkBelgië
Wilson H. AntwerpenBelgië
Ws. Werner RotterdamNederland

Over - Nieuws - Inhoudstabel - Disclaimer - Museumschip Tordino - Nautische bibliotheek - V.Z.W. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

Correcties en aanvullingen steeds welkom per mail naar de beheerder