Start - Lijst met alle scheepswerven - Duitse scheepswerven

Databank Belgische Binnenvaart Schepen

versie 1.0j - © v.z.w. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

logo Belgische Binnenvaart Schepen - v.z.w. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

Deze website is momenteel niet compatibel met smartphone of tablet.


Overzicht: Alle Scheepswerven - Belgische scheepswerven - Nederlandse scheepswerven - Franse scheepswerven - Duitse scheepswerven - Overige scheepswerven - Zoeken op scheepswerven

Volgens bouwjaar: - - - 1872 - 1874 - 1875 - 1876 - 1878 - 1879 - 1880 - 1881 - 1882 - 1883 - 1884 - 1885 - 1886 - 1887 - 1888 - 1889 - 1890 - 1891 - 1892 - 1893 - 1894 - 1895 - 1896 - 1897 - 1898 - 1899 - 18?? - 1900 - 1901 - 1902 - 1903 - 1904 - 1905 - 1906 - 1907 - 1908 - 1909 - 1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 - 1920 - 1921 - 1922 - 1923 - 1924 - 1925 - 1926 - 1927 - 1928 - 1929 - 192? - 1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 - 1940 - 1941 - 1942 - 1943 - 1944 - 1945 - 1946 - 1947 - 1948 - 1949 - 1950 - 1951 - 1952 - 1953 - 1954 - 1955 - 1956 - 1957 - 1958 - 1959 - 1960 - 1961 - 1962 - 1963 - 1964 - 1965 - 1966 - 1967 - 1968 - 1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1978 - 1979 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1994 - 1995 - 19?? - 2003 - 2004 - 2005 - 2008 - 2014 - 2015 - ???? -
Volgens Locatie: Alblasserdam - Alphen a/d Rijn - Antwerpen - Arnhem - Arques - Audorf - Auras am Oder - Baasrode - Barrow - Beez - Béthune - Beuvry - Bocholt - Bodenwerder - Boizenburg - Bolnes - Boom - Breslau - Brugge - Buggenhout - Burcht - Cambrai - Capelle a/d IJssel - Chalon-sur-Saône - Charleroi - Chauny - Cheratte - Cherbourg - Custrin-Neustadt - Damprémy - Delft - Delfzijl - Deptford - Derben - Deulémont - Deux Acren - Doesburg - Dordrecht - Douai - Dublin - Dumbarton - Echtenerburg - Eisden - Elmshorn - Elmsthorm - Emden - Enkhuizen - Erlenbach - Evergem - Flawinne - Fontaine-Valmont - Fürstenberg - Gent - Genthin - Germersheim - Gestermunde - Givet - Glasgow - Goole - Haarlem - Haccourt - Halle - Hamburg - Hamme - Hardinxveld - Hautrage - Hemelingen - Hemiksem - Heusden - Hoboken - Hoei - Itzehoe - Jemeppe sur Meuse - Kain - Karl Klein Sohn - Kiel - Kinderdijk - Klein Willebroek - Klein-Willebroek - Kozle - Kressbronn am Bodensee - Krimen a/d IJssel - Krimpen a/d Ijssel - Krimpen a/d Lek - La Buissière - La Louvière - Landelies - Laneuveville-devant-Nancy - Langerbrugge - Lauenburg - Ledeberg - Leeuwen - Lemwerder - Lobbes - Lobith - Luisenthal - Luttre - Lytham - Mainz - Mangalia - Mariemont - Marienwerder - Martenshoek - Melle - Meppel - Merelbeke - Merksem - Millingen - Minden - Mitrovica - Moerbeke - Moerdijk - Monsin - Montagne-du-Nord - Muntendam - Namêche - Neckarsum - Neusdadt - Niel - Nienburg - Noeveren - Nordenham - Nuremberg - Oderberg - Ombret - Oostende - Oostkamp - Orsova - Pannerden - Papendrecht - Péronnes - Péronnes-Lez-Antoing - Pont de Loup - Pont-a-Bar - Rathenow - Rinteln - Roanne - Roodevaart - Rotterdam - Rumst - Rupelmonde - Rüsa am Elbe - Rüstringen - Rybinsk - Sachsenberg - Saint Ghislain - Saint-Mammes - Sarrebruck - Schelle - Schiedam - Schönebeck - Schoten - Seilles - Selles - Sint Denijs-Westrem - Sint Jans Molenbeek - Slikkerveer - Steendorp - Straatsburg - Temse - Terdonk - Terneuzen - Thourotte - Thuin - Tielrode - Tönning - Vegesack - Veurne - Vitry-Le-François - Vrijenbank - Walsum - Waspik - Waterhuizen - Watten - Weert - Weinmeisterhorn - Weltersdorf - Wewelsfleth - Willebroek - Wintam - Wirdum - Woubrugge - Yiangduj - Zaandam - Zehdenick - Zelzate - Zwijndrecht -

Overzicht scheepssloperijen


Lijst met Duitse scheepswerven

Hieronder vindt u een lijst met alle in de database aanwezig zijnde scheepswerven uit Duitsland, gesorteerd op naam. Klik op de werfnaam om de volledige fiche te laden:

Naam van de scheepswerfLocatieAdresStatus
Germersheimer Schiffswerft Germersheim
Abeking & Rasmassen Lemwerder
Arminiuswerft Bodenwerder
Balke Rinteln
Bayerische Schiffbau Erlenbach
Bernard Lukas Neusdadt
Bodan Werft Kressbronn am Bodensee
Breslauer Schiffbau G.m.b.h. Breslau
Deutsche Werke A.G. Kiel
Deutsche Werke A.G. Rüstringen
Deutsche Werke A.G. Rustringen
Fr.Lürssen Vegesack
Frans Loberens Marienwerder
G.Besekon Weltersdorf
Gebr. Otto Nienburg
Gebrüder Bolle Derben Actief
Gebrüder de Sachsenberg Sachsenberg
Geseishaft d' Audorf Audorf
Gesellschaft Harkort Audorf
Gutehoffnungshütte Walsum
H.C. Stülcken Sohn Hamburg
H.Lösche Derben
Joh. C. Teklenborg A.G Gestermunde
Kremer & Sohn D.W. Elmshorn
Mindener Eisenbeton-Werft AG Minden
Moritz-Forster Rüsa am Elbe
Norddeutsche Eisenbetonwerft Tonning
Nordeutsche Union Werke Tönning
Oldenburger Werft A.G. Nordenham
P.Dûtt & Cie Sarrebruck
Pasturino Jr. Fürstenberg
Rolandwerf Hemelingen
Saar Luisenthal
Schäffer Sarrebruck
Schiffbaumeister W.Vogel Oderberg
Schiffswerft J.Anderssen Neckarsum Gestopt
Schiffswerft August. Pape Oderberg
Schiffswerft Gustavsburg Mainz
Schiffswerft Karl Klein Sohn Zehdenick
Schiffswerft MAN Nuremberg
Schiffswerft Max Widermann Auras am Oder
Schiffswerft Naglowerft Weinmeisterhorn
Schiffswerft Schulte & Bruns Emden
Schiffswerft Thormahlen Elmsthorm
Schipper & Görn Lauenburg
Schulze Genthin
Shiffswerft W.Drosher Rathenow
Shiffswerft-Unterelbe A.G. Wewelsfleth
Union Werke Boizenburg
W.Sommer Custrin-Neustadt
Weber et Wunderlich Itzehoe
Wilh. Sonntag Schönebeck
Windener Eisenbelenwerft A.G. Minden

Over - Nieuws - Inhoudstabel - Disclaimer - Museumschip Tordino - Nautische bibliotheek - V.Z.W. Archief- en Documentatiecentrum Erfgoed Binnenvaart

Correcties en aanvullingen steeds welkom per mail naar de beheerder